Gemini HR

Operátor (Tata)

Baranyai Kitti

Cégünk új munkatársakat keres operátor pozícióba!

Ha van tapasztalatod a gyártásban vagy szeretnél betekintést nyerni a folyamatba, akkor ez a lehetőség Neked szól!

Munkaidő:

  • 3 műszak
  • Hétfőtől-Péntekig

Feladatok:

  • Gyártósorok kezelése és felügyelete
  • Termelési folyamatok megfigyelése és ellenőrzése
  • Gépek kiszolgálása
  • Alapvető karbantartási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatban való együttműködési képesség

Előnyt jelent:

  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Műszaki ismeretek

Ajánlatunk:

  • Bérigény megjelölésével
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy fejlődő vállalatnál
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, barátságos csapat

Küldd el jelentkezésed a következő e-mail címre: info@geminihr.hu, vagy keress minket a +3670/604-5239-es telefonszámon!

Jelentkezzen pár kattintással az állásra!

A Jelentkezéssel beleegyezik abba, hogy a Munkalehetőséggel felkeressük Önt.

Nem találta meg a legjobb álláslehetőséget?

Semmi gond. Töltse ki itt lent ezt a pár adatot és küldje el nekünk. Amint beérkezik olyan munka, amilyet keres mi egyből értesíteni fogjuk!

A Feliratkozással beleegyezik abba, hogy a Munkalehetőséggel felkeressük Önt.