Vezetőállásos targoncavezető – komissiózó

2330 Dunaharaszti

vezetőállásos targoncaeveztő

1 műszak

Légy a csapatunk tagja!

Jelentkezz hozzánk Dunaharasztiba, egy nemzetközi és belföldi szállítmányozással, raktárlogisztikával foglalkozó vállalathoz VEZETŐÁLLÁSOS TARGONCAVEZETŐ KOMISSIÓZÓNAK (komissiózó gépre).

Ha rendelkezel Targoncavezető jogosítvánnyal és szeretnél egy stabil hosszútávú munkahelyen dolgozni, ahol megbecsülnek, akkor jelentkezz hozzánk!

Munkarend:

-Hétfőtől-Péntekig (Választható 1 műszak)

-Állandó 1 műszak DE

-Állandó 1 műszak DU

-Állandó 1 műszak ÉJ

Amit kínálunk:

-Havi fizetés (Nettó 185.000Ft + pótlékok)

-Mozgóbér (Nettó 37.000Ft már az első hónap lejárta után)

-Cafetéria- SZÉP Kártya ( 13.333Ft a próbaidő letelte után)

-Céges buszjárat

-Munkábajárási támogatás: Autó 15Ft/km, Bérlet 86%-ának visszatérítése.

-Fizetési előleg

-Családi adókedezmény igénybevétele

Feladataid a következők lennének:

-Áru átvétele

-Áru fel és lepakolása

-Áru ki és betárolása

-Anyagmozgatás targoncával

-Egyéb raktári feladatok ellátása

Feltétel:

-Érvényes targoncavezető jogosítvány (3313-as kategória)

-Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

– E-mailben várjuk az önéletrajzodat az info@geminihr.hu e-mail címre.

– vagy a Jelentkezem gombra kattintva tudsz.