Vezetőállásos targoncavezető – komissiózó (2 műszak)

2330 Dunaharaszti

komissiózó, Targoncavezetõ

2 Műszak

Ha rendelkezel Targoncavezető jogosítvánnyal és szeretnél egy stabil hosszútávú munkahelyen dolgozni, akkor jelentkezz hozzánk Dunaharasztiba VEZETŐÁLLÁSOS TARGONCAVEZETŐ KOMISSIÓZÓNAK (komissiózó gépre).

Munkarend:

  • Hétfőtől-Péntekig
  • 2 műszak (06:00-14:30, 14:00-22:30)

Amit kínálunk:

-Bruttó 1.599 Ft / óra + műszakpótlék

-Mozgóbér (Nettó 37.000Ft már az első hónap lejárta után)

-Cafetéria- SZÉP Kártya ( 13.333Ft a próbaidő letelte után)

-Céges buszjárat

-Munkábajárási támogatás: Autó 15Ft/km, Bérlet 86%-ának visszatérítése.

Feladataid a következők lennének:

-Áru átvétele

-Áru fel és lepakolása

-Áru ki és betárolása

-Anyagmozgatás targoncával

-Egyéb raktári feladatok ellátása

Feltétel:

-Érvényes targoncavezető jogosítvány

-Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

– E-mailben várjuk az önéletrajzodat az info@geminihr.hu e-mail címre.

– vagy a Jelentkezem gombra kattintva tudsz.

+36304527780