Termelési technikus munkatárs

Érd

Termelési technikus

3 műszak

Érdi telephelyünkre kapacitásbővítés miatt keressük

Termelési technikus munkatársunkat

Főbb feladatok:

  • új gyártósorok üzembe helyezésének, új termékek minősítő gyártásának támogatása
  • gyártási folyamatok támogatása, optimalizálása
  • gyártósori karbantartási feladatok meghatározása, elvégzése (robotok, PLC-k, vezérlések)
  • helyesbítő, javító tevékenységek kidolgozása, megvalósítása
  • részvétel a reklamációkezelésben, a műszaki megvalósíthatósági elemzéseken, FMEA elkészítésében, APQP, 8D teamekben, auditokon
  • gyártósori alkatrészek állapotának figyelése, cseréje, készletellenőrzés
  • gyártási dokumentáció vezetése

Elvárások:

  • legalább középfokú műszaki végzettség, preferáltan elektrotechnikai/mechanikai/ mechatronikai technikus
  • gyártócégnél, hasonló munkakörben szerzett min. 3 év tapasztalat
  • magas szintű elektronikai ismeret
  • kapcsolási, műszaki rajz olvasási készség
  • kétműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • német és/vagy angol nyelvismeret
  • autóipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • saját állományú, határozatlan idejű munkaszerződés
  • versenyképes alapbér 520.000.-ig (tapasztalattól függ)
  • cafeteria 21.000 Ft SZÉP kártya
  • kockázati élet- és balesetbiztosítás
  • magas gépjármű költségtérítés 37 ft Km
  • térítésmentes céges buszjáratot biztosítunk az alábbi településekről:

Adony, Áporka, Baracska, Beloiannisz, Besnyő, Csepel, Dunaharaszti, Dunavarsány, Ercsi, Érd, Halásztelek, Lakihegy, Iváncsa, Kiskunlacháza, Majosháza, Ráckeresztúr, Ráckeve, Soroksár, Sóskút, Százhalombatta, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Szigetújfalu, Tárnok, Tordas, Tököl, Vál

Munkavégzés helye:  Érd Turul utca 10     1 év múlva Halásztelek

Műszak: 3 műszak 6-14, 14-22, 22-06