Technikus

Nyergesújfalu

Technikus

12 órás

Munkavégzés helye: Nyergesújfalu

Főbb feladatok:

  • Termelési folyamatokhoz tartozó berendezések üzemeltetése PLC vezérelt gépek segítségével
  • Gyártás alatt felmerülő mechanikai meghibásodások feltárása, elhárítása, fejlesztési javaslat
  • Hibaelemzéshez kapcsolódó dokumentációk elkészítése, tesztek eredményeinek kiértékelése

Elvárások:

-Érettségivel és ezt kiegészítve következő végzettségek valamelyikével rendelkezz:

  • Ipari gépész
  • Géplakatos
  • Gépi forgácsoló
  • CNC gépkezelő
  • Szervizes
  • Minőségellenőr
  • Műszerész
  • Autószerelő
  • Automatikai
  • Gépgyártástechnológia
  • Neutomatika Technikus

-Illetve gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Tervezhető beosztás (3×12 óra nappal; 3 nap pihenő, 3×12 óra éjszaka; 3 nap pihenő)
  • Tervezhető jövő, biztos megélhetés
  • Szakmai- és személyi fejlődési lehetőség
  • Bejárás támogatása (tömegközlekedést 100%-ban, saját gépkocsit 15Ft/km)
  • Cafetéria

Ha érdekel a lehetőség, akkor ne habozz!

Küld el nekünk önéletrajzod a BÉRIGÉNYED megjelölésével.

info@geminihr.hu