Tatai partnercégünk részére keresünk Forrasztó munkatársakat

Tata

Szakmunka

2 műszak (8 óra)

Feladatok:

  • A megmunkálásra előkészített félkész termék kiválasztása, felkészítése
  • A blokk forrasztása
  • A forrasztások ellenőrzése
  • Hiba esetén a forrasztási pontok javítása

Előnyt jelent:

  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Ív-és lánghegesztő, vagy karosszérialakatos, vagy központifűtés- és csőhálózat szerelő végzettség

Kompetenciák:

  • Egészségügyi alkalmasság
  • Rendezett és büntetlen előélet
  • Magas munkabírás

Elvárások:

  • Ipari területen szerzett legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • Nehéz fizikai munka vállalása

Munkaidő:

  • 2 műszak (06:00-14:00 illetve 14:00- 22:00)

Hétvégi túlórázási lehetőség van, melyen a Munka Törvénykönyve szerinti pótlékokkal térítjük.

Juttatások:

  • hosszútávú biztos munkahely
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • cafetéria juttatás már a próbaidő alatt is
  • bejárás támogatás
  • családi adókedvezmény igénybevétele
  • azonnal SAJÁT állományú dolgozó lesz

Jelentkezni e-mailben (info@geminihr.hu) küldött önéletrajzzal lehet!

Kérdés esetén, keress bátran: Tel: +36 70 316 1934