Targoncavezető

Nyergesújfalu

Targoncavezetõ

12 órás

Dán tulajdonú partnercégünk TARGONCAVEZETŐ munkatársat keres!

Munkavégzés helye: Nyergesújfalu

Feladataid lennének:

  • Nagy százalékban targoncás és kisebb arányban kézi rakodás
  • Termelés alapanyag, termék és késztermék igényének ellátása
  • Termékek betárolása, kiadása
  • Zökkenőmentes gyártási folyamatok biztosítása a meglévő munkautasítások betartásával
  • Anyagmozgatáshoz köthető adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Érvényes Vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány (3324-es kategória)
  • Homlokvillás targoncával szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Tervezhető beosztás (3×12 óra nappal; 3 nap pihenő, 3×12 óra éjszaka; 3 nap pihenő, vagy 5+2 3×8 óra heti váltásban 6:00-14:00,                                                   14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • Tervezhető jövő, biztos megélhetés
  • Szakmai- és személyi fejlődési lehetőség
  • Bejárás támogatása (tömegközlekedést 100%-ban, saját gépkocsit 15Ft/km)
  • Cafetéria

Ha érdekel a lehetőség és szeretnél egy jó csapat tagja lenni, akkor jelentkezz és küld el nekünk önéletrajzod a BÉRIGÉNYED megjelölésével az alábbi e-mail címre: info@geminihr.hu.

+36703161934