Targoncavezető (Lepsény)

Lepsény

Targoncavezetõ

Hétfőtől Péntekig (8 óra)

Mezőgazdasági partnercégünk részére Lepsénybe megbízható Targoncavezető munkatársak jelentkezését várjuk.

Amit adunk:

• havibér: Bruttó 255.000 Ft/hó + túlóra pótlék
• jelenléti bónusz: Bruttó 32.000 Ft/hó
• teljesítmény bónusz: Bruttó 40.000 Ft/hó
• Cafetéria: 18.000 Ft/hó
• napi bejelentés az első héten (betanulás), utána határozatlan munkaszerződés
• munkába járási támogatás

Munkaidő:

– Hétfőtől – péntekig tartó munkaidő 8 óra/nap + túlóra

Amit szeretnénk kérni tőled:

• Hétfőtől – péntekig tudj dolgozni.
• Megbízható legyél mert számítunk a munkádra, legfőképpen szezonban (július-október)
• Érvényes OKJ-s targoncavezető jogosítvány 3324-es kategóriára
• targoncavezetési tapasztalat

Munkakezdés:

– június közepe-vége

Feladataid:

• Vetőmagok fel- és lerakodása
• gépek alapanyagokkal való ellátása
• konténer és raklapos áruk mozgatása
• raktári feladatok ellátása

Jelentkezni az alábbiakban tudsz vagy e-mailben küld el önéletrajzod: info@geminihr.hu

Érdeklődni pedig a 70/6045239 -es telefonszámon tudsz.