Szerszámkészítő

Érd

2 műszak

Szerszámkészítő munkatársunkat keressük!

Főbb feladatok:

  • egyedi műanyag fröccsöntő szerszámok és készülékek gyártása, összeállítása
  • szerszámok javítása, karbantartása
  • megelőző és tervezett karbantartások elvégzése
  • szerszámpróbák nyomon követése
  • a szerszámműhely gépparkjának kezelése, karbantartása
  • a termelés folyamatosságának biztosítása

Elvárások:

  • szakirányú középfokú végzettség (szerszámkészítő és/vagy technikus)
  • a jelentkezés feltétele min. 3 éves szakmai tapasztalat műanyag fröccsöntőszerszám gyártás, -karbantartás területén
  • fémmegmunkálási ismeretek (köszörülés, esztergálás, marás, anyagismeret)
  • műszakirajz-olvasási képesség
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • saját állományú, határozatlan idejű munkaszerződés
  • versenyképes alapbér 520.000.-ig (tapasztalattól függ)
  • cafeteria 21.000 Ft SZÉP kártya
  • kockázati élet- és balesetbiztosítás
  • magas gépjármű költségtérítés 37 ft Km
  • térítésmentes céges buszjáratot biztosítunk az alábbi településekről:

Adony, Áporka, Baracska, Beloiannisz, Besnyő, Csepel, Dunaharaszti, Dunavarsány, Ercsi, Érd, Halásztelek, Lakihegy, Iváncsa, Kiskunlacháza, Majosháza, Ráckeresztúr, Ráckeve, Soroksár, Sóskút, Százhalombatta, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Szigetújfalu, Tárnok, Tordas, Tököl, Vál

Pályakezdőként is várjuk jelentkezésed: saját szerszámüzemünkben, további képzésekkel támogatva, kiváló szakemberektől sajátíthatod el a szakma rejtelmeit.

Munkavégzés helye:  Érd Turul utca 10 1 év múlva Halásztelek

Műszak: 2 műszak 6-14, 14-22