Raktári adminisztrátor

2330 Dunaharaszti

2 Műszak

Szeretnél RAKTÁRI ADMINISZTRÁTORként dolgozni és egy jó csapat részese lenni, ahol munkavállaló központú környezetben kamatoztathatod tudásodat?

Akkor jelentkezz hozzánk!

Munkarend:

-2 műszak (6:00-14:30, 14:00-22:30)

-Alkalmanként 3 műszak vállalása 6-7 hét erejéig

-Hétfőtől-Péntekig

Milyen feladataid lennének?

-Bejövő áruk és a kimenő áruk rögzítése

-SAP rendszer használata

-Táblázatok kezelése (Excel)

-Túlóra lapok és felrakó listák nyomtatása

-Kapcsolattartás az ügyfélszolgálatokkal

-Jelentések és hibák feldolgozása

-Egyéb raktári adminisztrációs feladatok ellátása

Előnynek tekintjük, ha:

-Raktári adminisztratív tapasztalattal rendelkezel

-SAP rendszer használatában jártas vagy

Amit kínálunk neked:

-Versenyképes jövedelem (Nettó: 158.000Ft-173.000Ft)

-Műszakpótlék

-Cafetéria-SZÉP kártya (13.333Ft Próbaidő letelte után)

-Munkábajárási támogatás: Autó 15Ft/km, Bérlet 86%-ának visszatérítése.

-Céges buszjárat igénybevétele

Várjuk jelentkezésed önéletrajzod elküldésével!

info@geminihr.hu

+36706745200