Operátor (Gépkezelő)

Nyergesújfalu

gépkezelõ, operátor

12 órás

Operátorokat (Gépkezelőket) keresünk Nyergesújfalura!

Szakmunkás végzettséggel rendelkezel?

Talán gyártásban szerzett tapasztalattal is rendelkezel?

Akkor ne habozz, jelentkezz hozzánk!

Feladataid lennének:

  • Termelési folyamatokhoz tartozó berendezések üzemeltetése PLC vezérelt gépek segítségével
  • A termelőgép üzemképességének, megbízhatóságának, folyamatos felügyelete
  • Zökkenőmentes gyártási folyamatok biztosítása a meglévő munkautasítások betartásával
  • A termeléshez köthető adminisztratív feladatok ellátása

Elvárásaink lennének veled szemben:

  • Szakmunkás végzettség
  • Gyártásban vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Tervezhető beosztás (3×12 óra nappal; 3 nap pihenő, 3×12 óra éjszaka; 3 nap pihenő)
  • Tervezhető jövő, biztos megélhetés
  • Szakmai- és személyi fejlődési lehetőség
  • Bejárás támogatása (tömegközlekedést 100%-ban, saját gépkocsit 15Ft/km)
  • Cafetéria

Ha érdekel a lehetőség, akkor ne habozz!

Küld el nekünk önéletrajzod a BÉRIGÉNYED megjelölésével.

info@geminihr.hu

+36703161934