Magasemelésű targoncavezető

2330 Dunaharaszti

magasemelésű targoncás

1 műszak

Dunaharasztiba, egy nemzetközi és belföldi szállítmányozással, raktárlogisztikával foglalkozó nagyvállalathoz keresünk MAGASEMELÉSŰ TARGONCÁS munkatársakat!

Munkaidő:

-Hétfőtől-Péntekig (választható 1 műszak)

– állandó 1 műszak DE

– állandó 1 műszak DU

– állandó 1 műszak ÉJ

Főbb feladatok, munkák:

-Áru átvétele

-Áru fel és lepakolása

-Áru ki és betárolása

-Anyagmozgatás targoncával

-Egyéb raktári feladatok ellátása

Álláshoz tartozó elvárások:

-Érvényes Targoncavezető jogosítvány (3324-es kategória)

-Magasemelésű targoncával szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

-Jó kereseti lehetőség ( Nettó: 240.000Ft + pótlékok)

-Műszakpótlék

-Mozgóbér (próbaidő lejárta után)

-Cafetéria- SZÉP Kártya ( 13.333Ft a próbaidő lejárta után)

-Céges buszjárat

-Munkábajárási támogatás: Autó 15Ft/km, Bérlet 86%-ának visszatérítése.

-Családi adókedvezmény igénylése

Jelentkezni a Jelentkezem,, gombra kattintva tudsz, vagy elküldheted önéletrajzod az info@geminihr.hu e-mail címre.

+36706745200