Magasemelésű targoncavezető – állandó éjszaka

2330 Dunaharaszti

Magas emelésű targoncavezető

Állandó éjszaka

Dunaharasztiba, egy nemzetközi és belföldi szállítmányozással, raktárlogisztikával foglalkozó nagyvállalathoz keresünk MAGASEMELÉSŰ TARGONCÁS munkatársakat – állandó éjszakás műszakba!

Munkaidő:

  • Hétfőtől-Péntekig
  • állandó éjszaka

Főbb feladatok, munkák:

-Áru átvétele

-Áru fel és lepakolása

-Áru ki és betárolása

-Anyagmozgatás targoncával

-Egyéb raktári feladatok ellátása

Álláshoz tartozó elvárások:

-Érvényes Targoncavezető jogosítvány (3324-es kategória)

-Magasemelésű targoncával szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

-Bruttó 1.720 Ft / óra + műszakpótlék

-Mozgóbér (próbaidő lejárta után)

-Cafetéria- SZÉP Kártya ( 13.333Ft a próbaidő lejárta után)

-Céges buszjárat

-Munkábajárási támogatás: Autó 15Ft/km, Bérlet 86%-ának visszatérítése.

-Családi adókedvezmény igénylése

Jelentkezz itt vagy elküldheted önéletrajzod az info@geminihr.hu e-mail címre is.

+36304527780