Kábelvágó (Komax) gépbeállító munkatárs

Érd

Kábelvágó gépbeállító

2 műszak

érdi telephelyünkre keressük

Kábelvágó (Komax) gépbeállító munkatársunkat

Főbb feladatok:

  • A kábel-és tömlődaraboló Komax-gépek, funkciós teszterek, automata és félautomata gyártócellák, krimpelőgépek, krimpszerszámok üzemeltetése teljes körű beállítása és előírás szerinti karbantartása
  • Gyártási folyamatok optimalizálása
  • Az előírt minőségi vizsgálatok, dokumentáció elvégzése

Elvárások:

  • műszaki végzettség (preferáltan elektrotechnikai/mechanikai/mechatronikai)
  • gépészeti, villamossági, pneumatikai, mechanikai és vezérléstechnikai ismeret
  • gyártó környezetben, hasonló munkakörben szerzett min. 2 év tapasztalat
  • mérőeszközök gyakorlott használata
  • rajzolvasási képesség
  • kétműszakos munkarend vállalása
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • kábelvágó gépek, krimpelő gépek üzemeltetésében, javításában szerzett tapasztalat
  • technikus végzettség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség gyorsan fejlődő nemzetközi környezetben
  • autóipari technológiák megismerése
  • versenyképes alapbér Br. 450.000.-ig (tapasztalattól függ)
  • cafeteria nettó 21.000 Ft
  • magas gépjármű útiköltség-térítés 37 Ft/km
  • mozgóbér br. 40e Ft a vállalati teljesítmény arányában
  •  térítésmentes céges buszjáratot biztosítunk az alábbi településekről:

Adony, Áporka, Baracska, Beloiannisz, Besnyő, Csepel, Dunaharaszti, Dunavarsány, Ercsi, Érd, Halásztelek, Lakihegy, Iváncsa, Kiskunlacháza, Majosháza, Ráckeresztúr, Ráckeve, Soroksár, Sóskút, Százhalombatta, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Szigetújfalu, Tárnok, Tordas, Tököl, Vál

Munkavégzés helye:  Érd

Műszak: 2 műszak 6-14, 14-22