Elektromos karbantartó

Piliscsaba

2 Műszak

Elektromos karbantartó munkatársat keresünk PILISCSABÁN található partnercégünkhöz!

Műszakrend:

  • Hétfőtől – Péntekig
  • 2 műszak (06:00-14:00, 14:00-22:00) vagy rugalmas munkaidő

Feladataid lennének:

  • Az üzem területén fellépő villamos karbantartói feladatok ellátása
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
  • Karbantartási adatbázisok vezetése
  • Mechanikus karbantartók támogatása

Elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Villamos kapcsolási rajzok ismerete
  • Önállóság, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem: átlagosan nettó 310.000 Ft/hó
  • A vállalat saját állományába való bejelentés
  • Vonzó mozgóbér érdekeltségi rendszer
  • Túlóra átlagosan nettó 50.000 Ft – 60.000 Ft/hó is lehet
  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria átlagosan bruttó 30.000 Ft /hó
  • Havi 7.500 Ft Önkéntes Nyugdíjpénztári befizetés
  • Céges buszjárat
  • Munkába járási támogatás
  • Klimatizált, biztonságos, rendezett munkakörnyezet
  • Családcentrikus környezet
  • Képzési lehetőségek, vonzó szakmai perspektívák
  • Nyelvi képzési lehetőség
  • Kiemelt figyelem az egészségvédelemre

Ha szeretnél egy jó csapat tagja lenni, akkor jelentkezz!

info@geminihr.hu

+36703161934