CNC gépkezelő és hagyományos síkköszörűs

Piliscsaba

CNC gépkezelő

2 műszak

Piliscsabán könnyű fizikai munka! (betanítással)

Hagyományos síkköszörűs

Munkarend:

  • 2 műszak (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Feladatok:

  • CNC esztergagép illetve síkköszörű kezelése
  • Egyedi és kis szériás alkatrészek megmunkálása
  • Az elkészült alkatrész méreteinek és rajzi előírásoknak való megfelelőségének ellenőrzése

Elvárások:

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőség

Előny:

  • Műszaki rajz olvasási ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér túlóra nélkül pótlékokkal együtt
  • (végzettségtől és tapasztalattól függően)
  • Nettó 220.000-300.000 Ft (Bruttó 330.000-460.000 Ft)
  • Vonzó mozgóbér érdekeltségi rendszer
  • 13. havi fizetés, SZÉP kártya
  • Havi 7.500 Ft Önkéntes Nyugdíjpénztári befizetés
  • Céges buszjáratok, munkába járás támogatása
  • Stabil közösség, alacsony fluktuáció
  • Képzési lehetőségek, vonzó szakmai perspektívák
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni önéletrajz elküldésével lehet!

info@geminihr.hu

70/3161934