CNC – Esztergályos

Piliscsaba

CNC esztergályos

2 műszak

Piliscsabára keresünk CNC esztergályos kollégákat!

Munkarend:

  • 2 műszak (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Feladatok:

  • CNC esztergagép programozása
  • Gép beállítása műszaki rajz és dokumentáció alapján
  • Egyedi és kis szériás alkatrészek megmunkálása
  • Az elkészült alkatrész méreteinek és rajzi előírásoknak való megfelelőségének ellenőrzése

Elvárások:

  • Szakirányú műszaki végzettség,
  • Műszaki rajz olvasási ismeret,
  • Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Tudásszintű átlagos jövedelem , c.a. 300 ezer Ft nettó/hó
  • Cafeteria
  • 13. havi fizetés, SZÉP kártya
  • Havi 7.500 Ft Önkéntes Nyugdíjpénztári befizetés
  • Céges buszjáratok, munkába járás támogatása
  • Klimatizált, biztonságos, rendezett munkakörnyezet
  • Családcentrikus környezet
  • Képzési lehetőségek, vonzó szakmai perspektívák
  • Kiemelt figyelem az egészségvédelemre
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni önéletrajz elküldésével lehet!

info@geminihr.hu

70/3161934