Betanított munka – Síkköszörűs

Piliscsaba

betanított dolgozó, síkköszörűs

2 Műszak

PILISCSABÁN található partnercégünk SÍKKÖSZÖRÜLÉSBEN jártas munkatársat keres!

HÖLGYEK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Munkarend:

  • Hétfőtől- Péntekig
  • 2 műszak (06:00-14:00, 14:00-22:00)

Főbb feladatok lennének:

  • Síkköszörűn történő fémmegmunkálás

Elvárások:

  • Felelősséggel végzett precíz, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez ELŐNYT jelent:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Műszaki rajz olvasási, illetve mérőeszköz ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér túlóra nélkül pótlékokkal együtt (végzettségtől és tapasztalattól függően): Nettó: 220.000Ft – 300.000 Ft
  • A vállalat saját állományába való bejelentés
  • Vonzó mozgóbér érdekeltségi rendszer
  • 13. havi fizetés, SZÉP kártya
  • Havi 7.500 Ft Önkéntes Nyugdíjpénztári befizetés
  • Céges buszjárat
  • Munkába járási támogatás
  • Klimatizált, biztonságos, rendezett munkakörnyezet
  • Családcentrikus környezet
  • Képzési lehetőségek, vonzó szakmai perspektívák
  • Nyelvi képzési lehetőség
  • Kiemelt figyelem az egészségvédelemre
  • Hosszú távú munkalehetőség

Ha szeretnél egy jó csapat tagja lenni, akkor jelentkezz!

info@geminihr.hu

+36703161934