Betanított munka – CNC gépkezelő

Piliscsaba

betanított dolgozó, CNC gépkezelő

2 Műszak

Budapesttől 17km-re található PILISCSABAI partnercégünk keres CNC GÉPKEZELŐ munkatársat, ahova HÖLGYEK jelentkezését is várjuk!

Műszakrend:

  • Hétfőtől- Péntekig
  • 2 műszak (06:00-14:00, 14:00-22:00)

Főbb feladatok:

  • CNC esztergagép kezelése
  • Egyedi és kis szériás méreteinek és a rajzi előírásoknak való megfelelőségének ellenőrzése

Elvárásaink lennének:

  • Minimum álltalános iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent, ha:

  • Műszaki rajz olvasási ismeretekkel rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér túlóra nélkül pótlékokkal együtt (végzettségtől és tapasztalattól függően): Nettó: 220.000Ft – 300.000 Ft
  • A vállalat saját állományába való bejelentés
  • Vonzó mozgóbér érdekeltségi rendszer
  • 13. havi fizetés, SZÉP kártya
  • Havi 7.500 Ft Önkéntes Nyugdíjpénztári befizetés
  • Céges buszjárat
  • Munkába járási támogatás
  • Klimatizált, biztonságos, rendezett munkakörnyezet
  • Családcentrikus környezet
  • Képzési lehetőségek, vonzó szakmai perspektívák
  • Nyelvi képzési lehetőség
  • Kiemelt figyelem az egészségvédelemre
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed akkor jelentkezz hozzánk, vagy keress minket telefonon.

info@geminihr.hu

+36703161934