Betanított dolgozó és targoncavezető

Lepsény

Betanított dolgozó

1 műszak

Lepsénybe keresünk betanított dolgozókat és targoncavezetőket!

Az 1. hónapban egyszerűsített szerződés, alkalmi foglalkoztatás (betanulás), utána partnercégünk átveszi saját állományába.

Munkaidő:

– hétfőtől péntekig tartó munkaidő 8 óra/nap + túlóra (szezonban 4 óra)

Betanított dolgozó feladatai:

– targoncás kollégák munkájának segítése
– zsákvarró gépek kezelése
– kézi zsákpakolás (8 kg -25kg)
– üzem rendben tartása

Betanított dolgozó bére és egyéb juttatásai:

  • havibér (alkalmi foglalkoztatás alatt) nettó 1.200 Ft/óra
  • havibér (saját állományba vétel után) bruttó 220.000 Ft/hó + túlóra pótlék

– jelenléti bónusz: Bruttó 32.000 Ft/hó
– teljesítmény bónusz: Bruttó 40.000 Ft/hó
– Cafetéria: 18.000 Ft/hó
– bejárási támogatás

Targoncavezető feladatai:

– vetőmagok fel- és lerakodása
– gépek alapanyagokkal való ellátása
– konténer és raklapos áruk mozgatása
– raktári feladatok ellátása

Targoncavezető bére és egyéb juttatásai:

  • havibér (alkalmi foglalkoztatás alatt) nettó 1.400 Ft/óra
  • havibér (saját állományba vétel után) bruttó 265.000 Ft/hó + túlóra pótlék

– munkába járási támogatás

Targoncavezetőknek érvényes OKJ-s targoncavezető jogosítvány 3324-es kategóriára és targoncavezetési tapasztalat szükséges!

Várjuk jelentkezésedet!

info@geminihr.hu

+36706045239